1. Trwamy w okresie poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe po każdej Mszy świętej o godzinie 17:30.

2. W środę 24 czerwca obchodzimy uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. W tym tygodniu dzieci z naszej gidelskiej Szkoły Podstawowej kończą już kolejny rok szkolny. Nauczycielom, dzieciom i rodzicom życzymy dobrego wypoczynku, opieki Matki Bożej Gidelskiej i bezpiecznych wakacji.

4. Informujemy, że dzięki dofinansowaniu z Sejmiku Województwa Łódzkiego, trwa remont dalszego fragmentu elewacji Bazyliki.

5. Informujemy, że w minionym tygodniu rozpoczęły się również prace związane z remontem – odnowieniem dzwonnicy. Zostaną oczyszczone oraz pomalowane: konstrukcja dzwonnicy, jej dach i krzyż.